Головна | Події | Sugar World 2018

Sugar World 2018

1 березня  відбувся ІІ Міжнародний конгрес Sugar World 2018, який об’єднав близько 450 виробників та переробників цукрових буряків, міжнародних експертів та представників комерційних компаній. Основний фокус події був зосереджений на технологічних аспектах ефективного вирощування цукросировини та виробництві якісного цукру.

Головний агроном "Штефес" Андрій Войтко виступив з доповіддю на тему "Гербіцидний захист цукрового буряку: від загального до індивідуального" на прикладі господарства Агрофірми ПСП "Світанок".

"Основна проблема, що зараз існує в компаній, які торгують продукцією - зібрати зацікавлених людей в одному місці, тому такий захід, як сьогоднішній конгрес є максимально ефективним. Тут зібрались всі виробники, що є на ринку України. Для нас це колосальний плюс, тому ми вже другий рік поспіль берем участь. Цьогорічний захід виявися навіть масштабнішим за попередній, відчувається прогрес. Так, як понад 20% цукрового буряку в Україні вирощується з використанням наших препаратів, нам цікаво було продемонструвати свої досягнення та поспілкуватись з зацікавленими клієнтами" - Андрій Войтко.

 

Новость
Привітання Білоцерківського національного аграрного університету з 1 вересня
01.09.2018
Новость
STEFES у друзів на відкритті сучасної доїльної зали "Карусель"
12.06.2018
Новость
Дні Поля Суффле Агро 2018
05.06.2018