Головна | Події | Плідна співпраця!

Плідна співпраця!

До співпраці з „Штефес” ми працювали з більш відомими препаратами, які мали або ґрунтову дію, або тільки через листову поверхню. При цьому ми бачили, як досходові препарати пригнічували цукрові буряки (нерівномірні сходи), а страхові - не забезпечували тривалий захист від бур’янів аж до змикання рядків. При комбінуванні препаратів „Штефес” вдалося уникнути цих проблем. Велика заслуга компанії „Штефес” в тому, що з поставкою препаратів іде якісне супроводження, конкретні поради до застосування. Компанія не стоїть на місці, постійно розширює спектр своїх препаратів, проводить дні поля, семінари з агрономами, демонструє дослідні поля, які закладає прямо в господарствах, де можна зробити якісний і ціновий аналіз.

Наше товариство має досвід роботи в сільському господарстві вже 5 років. Розпочинали з 80 гектарів, а на сьогодні маємо в обробці більше ніж 3000 гектарів. Також займаємось тваринництвом. Але сьогодні мова піде про рослинництво, а зокрема про цукровий буряк та озимий ріпак. Вирощуємо ми в господарстві кукурудзу, пшеницю озиму та яру, ячмінь, сою, багаторічні трави, цукрові буряки та ріпак. Як відомо, на отримання високих врожаїв впливає багато факторів, але одними з найголовніших є зберігання посівів чистими без бур’янів та їх захист від хвороб і шкідників. В цьому нам допомагає компанія „Штефес”. З нею ми працюємо вже третій рік. Як керівник господарства, я перший рік з обережністю підходив до застосування цих пестицидів, хоча препарати „Штефес” на ринку України вже 10 років, і використовують їх провідні господарства України з вирощування цукрового буряка, ріпака, пшениці. Наше товариство має досвід роботи в сільському господарстві вже 5 років. Розпочинали з 80 гектарів, а на сьогодні маємо в обробці більше ніж 3000 гектарів. Також займаємось тваринництвом. Але сьогодні мова піде про рослинництво, а зокрема про цукровий буряк та озимий ріпак. Вирощуємо ми в господарстві кукурудзу, пшеницю озиму та яру, ячмінь, сою, багаторічні трави, цукрові буряки та ріпак. Як відомо, на отримання високих врожаїв впливає багато факторів, але одними з найголовніших є зберігання посівів чистими без бур’янів та їх захист від хвороб і шкідників. В цьому нам допомагає компанія „Штефес”. З нею ми працюємо вже третій рік. Як керівник господарства, я перший рік з обережністю підходив до застосування цих пестицидів, хоча препарати „Штефес” на ринку України вже 10 років, і використовують їх провідні господарства України з вирощування цукрового буряка, ріпака, пшениці.

Як кажуть, до чужого досвіду треба прислухатись, а свій найцінніший. Але вже бачу, що в своєму виборі не помилився. Всі препарати спрацювали дуже добре (не гірше від більш відомих препаратІв). Співвідношення ціна - якість дозволило якісно захистити вирощувані культури і зменшити собівартість с/г продукції. Вирощуючи ту чи іншу культуру, в першу чергу дивимось на рентабельність (прибутковість). Озимий ріпак є одним з найприбутковіших (при врожайності 4-6 т/га). І це реально збирати в наших умовах. Завдяки досвіду особистому і працівників компанії „Штефес”, планку будемо тримати на такому рівні. В цьому році цукровий буряк ми зібрали більше 50 т/га. Завдяки застосування системи захисту, при якій найменше пригнічуються цукрові буряки, а на бур’яни діє як через листову поверхню, так і через грунт.

Демцюра Юрій Васильович, директор ТОВ АФ „ Хліб Україна”, Київська обл., Тетіївський р-н, с. Стадниця.

 

Новость
Футбольний клуб “Колос” вихід до української Прем’єр-ліги
10.06.2019
Новость
International Field Days Ukraine 2019
30.05.2019
Новость
Відкриття STEFES conference hall в Європейській Бізнес Асоціації
21.03.2019