Головна | Події | Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2018

Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2018

20 – 22 червня 2018 року, в смт. Дослідницьке, Васильківський район, Київська область відбулась триденна міжнародна виставка під відкритим небом "International Field Days Ukraine 2018", яка  є незалежною платформою для спілкування фахівців сільського господарства. 

Протягом трьох днів близько 3,5 тисяч агровиробників, представників аграрних компаній, науковці та майбутні спеціалісти скористалися можливістю ознайомитися з новинками найвідоміших агробрендів, отримати консультації та відвідати майстер-класи провідних експертів ринку.

У рамках виставки компанія Штефес представила нові технології захисту цукрового буряку та пшениці.  Взагалі наша компанія на ринку України вже 25 років, і почали ми свою діяльність з захисту цукрового буряку.В цьому році вийшли на ринок декілька наших нових препаратів:

Штума, ЕВ(феноксапроп-П-етил, 69 г/л + клоквінтосет-мексил(антидот), 34,5 г/л) високоселективний післясходовий гербіцид для цілеспрямовоної боротьби з однорічними злаковими бур'янами на посівах озимої пшениці.

Штефекстра, СЕ(S-метолахлор, 312,5 г/л + тербутилазин, 187,5 г/л) високоселективний грунтовий гербіцид на посівах соняшника для боротьби з онорічними злаковими та дводольними бур'янами.

Штармоні, ВГ(тифенсульфурон-метил, 750 г/кг) високоселективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами на посівах сої.

Штефпакт, КС(флутріафол, 250 г/л) високоселективний фунгіцид захисної дії для профілактики та лікування хвороб пшениці озимої.

За три дні роботи ми багато спілкувались з нашими постійними клієнтами, а також завели чимоло нових знайомств.

 

 

 

 

Новость
Пішов з життя відомий вчений аграрій Олександр Олексійович Іващенко
15.04.2021
Новость
Коментар для журналу Ексклюзивні ТЕХНОЛОГІЇ
24.03.2021
Новость
Школа молодого агронома STEFES 2020 відео
18.06.2020
Лента проектов
Школа молодого агронома STEFES 2021 РОПА Україна
Школа молодого агронома STEFES 2021 Компанія Агросем
Школа молодого агронома STEFES 2021 Іван Аброскін із ТОВ "Розмай агро"