Головна | Події | Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2018

Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2018

20 – 22 червня 2018 року, в смт. Дослідницьке, Васильківський район, Київська область відбулась триденна міжнародна виставка під відкритим небом "International Field Days Ukraine 2018", яка  є незалежною платформою для спілкування фахівців сільського господарства. 

Протягом трьох днів близько 3,5 тисяч агровиробників, представників аграрних компаній, науковці та майбутні спеціалісти скористалися можливістю ознайомитися з новинками найвідоміших агробрендів, отримати консультації та відвідати майстер-класи провідних експертів ринку.

У рамках виставки компанія Штефес представила нові технології захисту цукрового буряку та пшениці.  Взагалі наша компанія на ринку України вже 25 років, і почали ми свою діяльність з захисту цукрового буряку.В цьому році вийшли на ринок декілька наших нових препаратів:

Штума, ЕВ(феноксапроп-П-етил, 69 г/л + клоквінтосет-мексил(антидот), 34,5 г/л) високоселективний післясходовий гербіцид для цілеспрямовоної боротьби з однорічними злаковими бур'янами на посівах озимої пшениці.

Штефекстра, СЕ(S-метолахлор, 312,5 г/л + тербутилазин, 187,5 г/л) високоселективний грунтовий гербіцид на посівах соняшника для боротьби з онорічними злаковими та дводольними бур'янами.

Штармоні, ВГ(тифенсульфурон-метил, 750 г/кг) високоселективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами на посівах сої.

Штефпакт, КС(флутріафол, 250 г/л) високоселективний фунгіцид захисної дії для профілактики та лікування хвороб пшениці озимої.

За три дні роботи ми багато спілкувались з нашими постійними клієнтами, а також завели чимоло нових знайомств.

 

 

 

 

Новость
Футбольний клуб “Колос” вихід до української Прем’єр-ліги
10.06.2019
Новость
International Field Days Ukraine 2019
30.05.2019
Новость
Відкриття STEFES conference hall в Європейській Бізнес Асоціації
21.03.2019