Головна | Події | Інтер Агро 2012

Інтер Агро 2012

З 7 по 10 лютого 2012 року проходила 8 Міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства "ІнтерАгро 2012" за підтримки Міністерства аграрної політики України та сприяння Української аграрної конфедерації, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Французької агенції з міжнародного розвитку підприємств UBIFRANCE.

Виставку відвідали більш ніж 20 000 спеціалістів з різних країн. Під час виставки було проведено міжнародний форум з питань ведення рентабельного високоефективного сільського господарства.

Відсоткове співвідношення відвідувачів за посадами:

Компанія STEFES на чолі з директором Гербертом Штефесом в котрий раз представила свою продукцію в німецькому павільйоні міжнародної виставки ІНТЕР АГРО /AGRO ANIMAL SHOW.

Для нас це можливість представити нашу компанію, продемонструвати українському ринку препарати фірми STEFES. Також потрібно відзначити, що «ІнтерАгро» – це можливість налагодити нові контакти з нашими споживачами, господарствами, холдингами і зміцнити існуючі зв'язки з сільгоспвиробниками та дистриб'юторами.

Тут ми не тільки знаходимо нових клієнтів. «ІнтерАгро» - це місце зустрічі з людьми, з якими ми давно працюємо, вони приходять до нас на стенд, щоб привітатися, запитати як справи, поділитися досвідом своє праці, отримати поради та консультацію.

Учасники та відвідувачі мали унікальну можливість ознайомитися з останніми світовими досягненнями у галузі сільського господарства, взяти участь в обговоренні важливих питань, пов'язаних з перспективами і проблемами сучасного агропромислового комплексу, отримати об'єктивну картину сільськогосподарського ринку.

 

Новость
Футбольний клуб “Колос” вихід до української Прем’єр-ліги
10.06.2019
Новость
International Field Days Ukraine 2019
30.05.2019
Новость
Відкриття STEFES conference hall в Європейській Бізнес Асоціації
21.03.2019