Головна | Події | Гербіциди проти дводольних бур’янів на посівах цукрових буряків

Гербіциди проти дводольних бур’янів на посівах цукрових буряків

При всьому розмаїтті гербіцидів для захисту буряка від однорічних дводольних бур’янів, все зводиться до невеликого переліку діючих речовин, які в них містяться. Ми розмістили речовини в порядку наростання фітотоксичності (агресивної дії на культуру) від найм’якішої до агресивнішої.

Метамітрон – найбільш селективна діюча речовина контактної та ґрунтової дії, яка проникає в рослини як через кореневу систему, так і через листковий апарат.

Етофумезат – селективна діюча речовина контактної та ґрунтової дії, поглинається різними частинами рослин, особливо молодими паростками та при контакті коріння з водним розчином етофумезату в ґрунті.

Фенмедифам - селективна діюча речовина контактної дії, яка проникає в рослини через листковий апарат.

Десмедифам - селективна діюча речовина контактної дії, яка проникає в рослини через листковий апарат.

При визначенні необхідних гербіцидних композицій агроному потрібно враховувати особливості чутливості окремих видів бур'янів до впливу речовин (див. табл.), структуру засміченості посівів, яка може суттєво відрізнятися не тільки по зонах, але й по полях і роках, особливості формування фазової стійкості рослин, можливості взаємного доповнення спектрів дії гербіцидів у їх комбінаціях (синергізм).

 

Новость
Футбольний клуб “Колос” вихід до української Прем’єр-ліги
10.06.2019
Новость
International Field Days Ukraine 2019
30.05.2019
Новость
Відкриття STEFES conference hall в Європейській Бізнес Асоціації
21.03.2019