Головна | Події | Фірма «Штефес» вшосте відвідала Міжнародний конгрес-виставку «Crop World» в Лондоні

Фірма «Штефес» вшосте відвідала Міжнародний конгрес-виставку «Crop World» в Лондоні

З 1 по 3 листопада в Лондоні відбувся Міжнародний конгрес-виставка Crop World 2010. Сюди з’їхалися сотні відвідувачів з більш ніж 70 країн світу, в тому числі і наші представники. Ця виставка проводиться щорічно для передових компаній, які сприяють розвитку сільського господарства, та для всіх зацікавлених в галузі рослинництва осіб з метою обміну знаннями, сприяння зростанню бізнесу і розвитку відносин.

У рамках CropWorld 2010 проходила міжнародна конференція. Перший день включав в себе серію пленарних засідань, що очолювались провідними організаціями. День другий і третій включав 24 сесії цілеспрямовані на чотири тематичні потоки. Більше 120 міжнародних ораторів були представлені на конференції та понад 200 відвідувачів вищого рівня серед яких високопоставлені представники урядів різних країн, провідні учені, впливові бізнес-лідери та ін. Конференція CropWorld 2010 охопила всі аспекти виробничого ланцюжка сільського господарства: від підготовки ґрунту, насіння, технологій обприскування до кінцевої реалізації товару на полицях магазинів.

Відвідання конгресу-виставки CropWorld 2010 фахівцями компанії «Штефес» не лише сприяє розширенню зв’язків з світовими організаціями, а й значно поглиблює знання і досвід в сфері ефективного вирощування сільськогосподарських культур.

 

Новость
Футбольний клуб “Колос” вихід до української Прем’єр-ліги
10.06.2019
Новость
International Field Days Ukraine 2019
30.05.2019
Новость
Відкриття STEFES conference hall в Європейській Бізнес Асоціації
21.03.2019