Головна | Події | День Поля Ропа 2012

День Поля Ропа 2012

5-го липня 2012 року на базі компанії Ропа Україна відбувся День Поля, в якому вже в котрий раз активну участь приймають компанії Ропа, Хорш, Штрубе,Штефес.

День Поля традиційно розпочався з презентацій у вигляді доповідей, під час якої керівники компаній розповіли про свою продукцію та новинки цього сезону.

Після чого відвідувачі мали нагоду детальніше ознайомитись з сучасною посівною та бурякозбиральною технікою, на власні очі оцінити сучасні технології вирощування та захисту цукрового буряку на дослідних ділянках.

Компанія Штефес представила 10 програм захисту цукрового буряку з сучасними принципами підходу до захисту культурних рослин від бур’янів, шкідників та захворювань.

Вже традиційно гості мали нагоду отримати поради та консультації особисто від керівника Герберта Штефеса, переконатися в дії препаратів Штефес на прикладі демонстраційних ділянок.

Розважальною програмою заходу став виступ веселих музикантів та балету, розіграш призів.

Компанією Штефес був організований конкурс-змагання з агрономії, учасники якого отримали комплекти подарунків Штефес, що стануть у нагоді не лише в господарстві, а й порадують особисто.

 

Новость
Футбольний клуб “Колос” вихід до української Прем’єр-ліги
10.06.2019
Новость
International Field Days Ukraine 2019
30.05.2019
Новость
Відкриття STEFES conference hall в Європейській Бізнес Асоціації
21.03.2019