Головна | Події | 24 березня 2018 року засновнику компанії ШТЕФЕС пану Герберту Штефесу виповнилось би 90 років.

24 березня 2018 року засновнику компанії ШТЕФЕС пану Герберту Штефесу виповнилось би 90 років.

24 березня 2018 року засновнику компанії ШТЕФЕС пану Герберту Штефесу виповнилось би 90 років.

Герберт Штефес був активною та життєрадісною людиною, любов до життя і до справи, якою він займався, відчувалась навіть при найкоротшому спілкуванні з ним. Він був наставником і зразком для багатьох людей: як не втрачати віри, як йти до свої мрії… І скільки б тобі не було років, і скільки разів би життя не повертало тебе на початок твого шляху, які б незгоди не ставали на дорозі – все можливо подолати, стати краще, стати ще сильнішим, і від усього цього набути досвіду. І головне –  ніколи не переставати навчатись.

Герберт Штефес був Людиною з великою літери, рішучим, емоційним, але швидко відходив, усміхненим і відкритим для спілкування. Йому завжди було цікаво ділитися своїми знаннями і досвідом з молоддю, і переймати щось нове від них.

Він до останнього дня працював в офісі, і завжди казав, що йому пощастило, що його професія стала його захопленням.

Нажаль, у віці 88 років 27 липня 2016 року пан Штефес пішов з життя. Його поховали на Старокиївському кладовищі в м. Біла Церква, Київської області, адже Україна стала його домівкою і батьківщиною.

Під час інтерв’ю з журналістом одного агарного журналу йому поставили запитання:

-Какой совет или даже несколько Вы можете дать нашим читателям-аграриям?

- Всегда радоваться жизни, положительно думать - это очень важно. На работе - о работе, на отдыхе - об отдыхе. Нужно уметь работать и уметь отдыхать. Моя жизнь все время шла то вверх, то вниз. И если бы я много времени уделял бичеванию себя за какие-то просчеты, вряд ли достиг бы нынешнего пункта своей жизни. Да, выводы нужно делать, но делать быстро. Также уметь быстро принимать решения. Не советую делать какие-то вещи за счет других, проще говоря, пытаться стащить деньги из-под носа коллеги. Это грязно и опасно.

Хочу посоветовать украинским аграриям ежедневно бывать в поле, а не только руководить из офисов. Не забывать о постоянном самосовершенствовании. Надо учиться всему новому, больше уделять времени учебе на практике. Как говорится, много Эйнштейнов, теоретиков, да мало практиков.

Ну, и не забывать о средствах защиты от Штефеса, знать дорогу в Белую Церковь…

Ми пам’ятаємо пана Штефеса і пишаємося тим, що нам пощастило пройти частину його життєвого шляху поряд з ним, доторкнувшись до великого та водночас такого справжнього.

 

Новость
Школа молодого агронома STEFES 2020 March
05.03.2020
Новость
Школа молодого агронома STEFES 2020 February
10.02.2020
Новость
Школа молодого агронома STEFES 2020 START 30.01.20
30.01.2020
Лента проектов
Школа молодого агронома STEFES 2020 March
Школа молодого агронома STEFES 2020 February
Школа молодого агронома STEFES 2020 START 30.01.20