Головна | Про компанію

Про компанію

Компанія «Штефес», до складу якої входять ТОВ «Штефес», фірма-реєстрант і торговельна фірма ПП «Марго» працюють на аграрному ринку України з 1993 року.

Наша продукція широко відома і популярна серед українських аграріїв, а представлений нами асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить — вирішити навіть найскладніші технологічні завдання при вирощуванні цукрового буряка та інших культур.

Наше завдання полягає в тому, аби надати можливість придбати якісну, надійну та доступну продукцію якомога більшій кількості господарств в Україні.

Компанія не стоїть на місці, а постійно розширює спектр своїх препаратів. На сьогоднішній день у нас зареєстровано 30 засобів захисту на цукровий буряк, ріпак, пшеницю, кукурудзу. Крім того, ми маємо ексклюзивну систему захисту цукрового буряка.

Співвідношення «ціна – якість» дозволяє господарствам якісно захистити вирощувані культури і зменшити собівартість с/г продукції. Завдяки однокомпонентним препаратам можна комбінувати необхідні діючі речовини і регулювати норми внесення, виходячи з ситуації на полі. А багатокомпонентні препарати дозволяють зменшити залежність від людського фактору. Разом з поставкою препаратів своїм клієнтам ми пропонуємо якісне консультаційне супроводження та конкретні поради щодо застосування.

Основна мета компанії — повноцінний захист сільськогосподарських культур та значне підвищення врожайності, шляхом надання широкого вибору засобів захисту рослин найвищої якості та вичерпних консультаційних послуг.

Наші амбіції - бути лідером по впровадженню високих технологій на ринку пестицидів в Україні, гідним найвищої довіри аграріїв. Ми уважно прислухаємося до пропозицій та порад наших споживачів та докладаємо максимум зусиль аби відповідати міжнародним стандартам. Адже, забезпечення безпеки і здоров'я споживачів, охорона навколишнього середовища є найважливішим компонентом нашої ділової стратегії.

Офіс знаходиться в місті Біла Церква, Київської області.