Головна | Про компанію

Про компанію

Компанія «Штефес», до складу якої входять ТОВ «Штефес», фірма-реєстрант і торгівельна фірма ПП «Марго» працюють на аграрному ринку України з 1993 року.

Наша продукція широко відома і популярна серед українських аграріїв, а представлений нами асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить — вирішити навіть найскладніші технологічні завдання при вирощуванні цукрового буряка та інших культур.

Наше завдання полягає в тому, аби надати можливість придбати якісну, надійну та доступну продукцію якомога більшій кількості господарств в Україні.

Компанія не стоїть на місці, а постійно розширює спектр своїх препаратів. На сьогоднішній день у нас зареєстровано 30 засобів захисту на цукровий буряк, ріпак, пшеницю, кукурудзу. Крім того, ми маємо ексклюзивну систему захисту цукрового буряка.

Співвідношення «ціна – якість» дозволяє господарствам якісно захистити вирощувані культури і зменшити собівартість с/г продукції. Завдяки однокомпонентним препаратам можна комбінувати необхідні діючі речовини і регулювати норми внесення, виходячи з ситуації на полі. А багатокомпонентні препарати дозволяють зменшити залежність від людського фактору. Разом з поставкою препаратів своїм клієнтам ми пропонуємо якісне консультаційне супроводження та конкретні поради щодо застосування.

Основна мета компанії — повноцінний захист сільськогосподарських культур та значне підвищення врожайності, шляхом надання широкого вибору засобів захисту рослин найвищої якості та вичерпних консультаційних послуг.

Наші амбіції - бути лідером по впровадженню високих технологій на ринку пестицидів в Україні, гідним найвищої довіри аграріїв. Ми уважно прислухаємося до пропозицій та порад наших споживачів та докладаємо максимум зусиль аби відповідати міжнародним стандартам. Адже, забезпечення безпеки і здоров'я споживачів, охорона навколишнього середовища є найважливішим компонентом нашої ділової стратегії.

Офіс знаходиться в місті Біла Церква, Київської області.

 

Новость
Пішов з життя відомий вчений аграрій Олександр Олексійович Іващенко
15.04.2021
Новость
Коментар для журналу Ексклюзивні ТЕХНОЛОГІЇ
24.03.2021
Новость
Школа молодого агронома STEFES 2020 відео
18.06.2020
Лента проектов
Школа молодого агронома STEFES 2021 РОПА Україна
Школа молодого агронома STEFES 2021 Компанія Агросем
Школа молодого агронома STEFES 2021 Іван Аброскін із ТОВ "Розмай агро"